Ronaldo odišiel pol metra

Majstrovstvá sveta B v Rusku skončili finálové kolo skupiny. Lacné Futbalove Dresy Iberian duo španielčina a portugalčina, Všetko bolo na poslednom okamihu, že hra bola remízou. Obaja sú kvalifikovaní pre vyraďovacie kolo. Najskôr španielsky tím, Ďalšie kolo knockout súperov je Rusko, hostiteľ. Portugalský protivník je Uruguajský juhoamerický.

O menej ako 1 minútu neskôr, Portugalčania, ktorí dostali správu, konali. Rozhodne poslal výkrik, Irán 1: 1 kopne Portugalsko, Portugalsko úspešne vstúpilo do zóny smrti. Aby sme sa vyhli Rusku. Pozrite sa na Peršanov, menej ako pár minút. V 93. minúte, Iránsky hráč Taremi napadol portugalského brankára pred gólom. Strieľajte loptu na bočnú sieť, Z niektorých záberov sa predpokladalo, že Irán strelil gól.

Ak ste v tom čase, Možno je teraz Ronaldo a Dres Portugalsko pripravené ísť domov. Po prehrávaní cez objektív, V tej dobe, Taremmi loptu, Menej ako pol metra od bránky, Na konci hry, Irán k tomu prišiel, Naozaj sa bál Ronaldo a Portugalsko.